Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільських журналістів вчили надавати першу психологічну допомогу

   В Тернопільській ОВА відбувся тренінг для журналістів та пресслужб на тему «Перша психологічна допомога». Захід провели в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
   Запит на психологічну підтримку стає однією з найбільших потреб для українських журналістів зараз. Отримані знання та навички допоможуть вчасно розпізнати і подолати наслідки стресу і травми, попередити професійне вигоряння і зберегти ментальне здоров’я.
   Журналісти постійно перебувають в епіцентрі подій, відчувають на собі біль і страх інших людей. Щомиті стикаються зі стресом, створюючи матеріали на чутливі і складні теми війни – про поранених, військовополонених, загиблих, бомбардування, руйнації тощо.
   Заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко зазначив: «Сьогодні, коли ми живемо у стані війни, ми щодня стикаємось зі стресами та негативними емоціями. І не тільки своїми. Професія журналіста важлива для суспільства, але складна емоційно для особистості. Ви щодня зустрічаєтесь з різними людьми, чуєте і бачите різні історії, співпереживаєте та часто переплітаєте робочі та особисті моменти. Тому дуже важливо вміти контролювати свій емоційний стан та надавати першу психологічну допомогу як собі, так і тим, хто її потребує».
   Тренінг провели регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” у Тернопільській області Леся Косовська та практикуючі психологи ГУ ДСНС України в Тернопільській області. Фахівці розповіли про доцільність вміння справлятись зі стресовими ситуаціями та показали декілька практичних вправ, які допоможуть подолати негативні емоції і страхи.
   Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?” ініціатива Олени Зеленської, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров’я.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська