Тернопільський міськрайонний суд припиняє відправлення поштової кореспонденції через недофінансування

 

Тернопільський міськрайонний суд повідомляє про тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції у зв’язку із недостатнім фінансуванням.

У судовій установі кажуть про відсутність коштів для укладення договорів на закупівлю знаків поштової оплати та оплати послуг з пересилання поштової кореспонденції суду.

У суді пояснили, що отримати процесуальні документи, у тому числі виклики та повідомлення, можна електронною поштою, попередньо подавши заяву про такий спосіб отримання кореспонденції із зазначенням адреси своєї електронної пошти.

Також це можна зробити безпосередньо через відділ забезпечення розгляду звернень та надання інформації Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області за адресою: м.Тернопіль, вул.Котляревського, 34.

Отримати виклик та повідомлення про судове засідання можна також за допомогою sms-повідомлення. Для цього необхідно подати до суду Заяву на отримання судових повісток, повідомлень в електронному вигляді за допомогою SMS-повідомлення, вказавши у ній номер мобільного телефону.

З метою забезпечення реалізації процесуальних прав учасників судового процесу у разі відсутності в матеріалах проваджень інформації про електронну пошту, номери засобів телефонного зв’язку, інформація про виклик у судове засідання, повідомлення про судове засідання та про ухвалені судові рішення у таких справах буде розміщуватись на офіційному вебсайті суду за посиланням: https://tem.te.court.gov.ua/sud1915/

Інформація щодо стадій розгляду судових справ доступна на офіційному веб-сайті суду у функціоналі «Розклад засідань» на головній сторінці сайту за посиланням: https://tem.te.court.gov.ua/sud1915/gromadyanam/csz/.

Із текстами судових рішень можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/.


Джерело | Тернопільський міськрайонний суд

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська