Тернопільський митрополит Василій Семенюк охрестив четверту дитину у священничій родині

Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк уділив Святі Таїнства Хрещення, Миропомазання та Євхаристію четвертій дитині отця Ігоря Драпака, префекта Тернопільської духовної семінарії.

Новонароджена дівчинка отримала ім’я Маргарита-Марія.

Митрополит уділив благословення та заохотив всіх бути зразковими сім’янинами, плекати добрі християнські традиції у вихованні своїх дітей, щоб із малих літ діти зростали свідомими своєї віри.

До присутніх промовив отець Юстиніан Городечний, священнослужитель церкви Святого апостола Петра в Тернополі та протоігумен монастиря Ордену отців-францисканців.

Він наголосив, що «Тайна Хрещення – занурення в життя Отця, Миропомазання – запечатання дарів Святого Духа, а Євхаристія – дар Ісуса себе самого, причетність до життя Христа. Ці три Таїнства втаємничення стали початком її життя в житті Пресвятої Трійці. Таїнства – це жива і реальна участь в Божественному житті Триєдиного Бога. Хресні повинні допомогти новоохрещеній Маргариті-Марії збагнути волю Божу, щоб вона була світлом світу і сіллю землі».


Джерело | Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська