Тернопільський обласний перинатальний центр отримав апарат штучної вентиляції легень

Апарат штучної вентиляції легень ВМС H-80 та пральну машину SAMSUNG передали представники Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії (УГКЦ)  Тернопільському обласному клінічному перинатальному центру «Мати і дитина».
Вручив сертифікат керівникам закладу Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

«Сьогодні Україна, як і весь світ,  перед  загрозою епідемії коронавірусу. Але в цей нелегкий час Церква старається потішити, підтримати дух наших людей. І не лише молитовно, а й фінансово. За  кошти священиків єпархії та архиєпархіального фонду ми придбали апарат штучної вентиляції легень і пральну машинку, який сьогодні передаємо перинатальному центру. Кожен священик нашої архиєпархії долучився до цієї ініціативи. І якщо цей апарат допоможе врятувати хоча б одне життя, ми будемо дуже щасливі», – зазначив Архиєпископ.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш подякував Митрополиту, отцям та всім доброчинцям Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії за молитовну підтримку і добрі справи.

«Апарат ШВЛ дуже потрібний закладу, адже  його можна буде використовувати і для дорослих, і для дитячої реанімації. Зараз у нас є 5 апаратів ШВЛ, але всі вони підключені в операційних. Ми щиро дякуємо духовенству, керівництву області, всім благодійникам, які допомагають перинатальному центру», – розповіла в.о. керівника обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» Надія  Заріцька.


Мітки:

Джерело | Тернопільська обласна державна адміністрація

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська