Тернопільський редактор та краєзнавець отримав орден

Головний редактор газети «Свобода», краєзнавець та дослідник української історії Віктор Уніят нагороджений орденом князя Костянтина Острозького.

Така відзнака встановлена Академією соціального управління вручили її пану Віктору «за визначні заслуги та активну участь в дослідженні історії УПА та реалізацію соціальної політики в Україні».

Як зазначив доктор економічних наук, дійсний член Міжнародної академії економічних наук, президент Академії соціального управління Богдан Андрушків: історик, почесний краєзнавець, редактор газети «Свобода» Віктор Уніят – автор та співавтор 17 книг, у тому числі: про Симона Петлюру, Степана Бандеру, Ярославу і Славу Стецьків, Никифора Гірняка, «Історичні силуети. „Тернові долі“ Олега Цетнарського», «Віра і воля» (про останній бій УПА) та інших. Він відомий у нашому краї і як науковий редактор, один із творців перших в історії незалежності України 4-томного енциклопедичного видання «Тернопільський Енциклопедичний Словник» та 3-томника – «Тернопільщина: Історія міст і сіл» тож вважаємо, що він цілком заслуговує на найвищу відзнаку.

 

 

о.р.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська