Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільський спортсмен здобув Кубок України з греко-римської боротьби

Тернополянин Володимир Войтович здобув Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів.

Змагання проходили 19 – 21 листопада у Харкові.

У них взяли участь 164 спортсмени 2002-2004 року народження зі всієї України, серед яких  і тернопільські борці.

«Переможцем «Кубка України» у вазі 60 кілограмів серед юніорів став вихованець «КДЮСШ з греко-римської боротьби», обласної школи вищої спортивної майстерності, студент ЗУНУ  Володимир Войтович», – повідомили у пресслужбі Тернопільської міської ради.

Як розповідає спортсмен, це були досить важкі змагання, особливо фінальна зустріч. Проте, завдячуючи тренерам, котрі «ставили» техніку і прийоми, вдалося здобути чемпіонство.

Наразі тернопільські борці готуються до дорослого чемпіонату з греко-римської боротьби, який проходитиме 2-4 грудня у м. Черкаси.

А вже 11-12 грудня у Тернополі відбудеться ХХІ Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту України Василя ДЕМ’ЯНОГО.