Тернопільський військовий повернувся додому після року служби в Африці

В міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького успішно приземлився борт з військовослужбовцями 12-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону. На рідну землю повернулися 150 українських миротворців, які майже рік виконували завдання зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго. Серед них – помічник командира 18 окремого вертолітного загону по зв’язках з ЗМІ, старший лейтенант Юрій Кульпа з Тернополя. Про це повідомляє Файне місто.

Як повідомив Юрій Кульпа, зустрічали миротворців рідні та близькі, друзі та колеги.

Наразі армійців чекає медичне обстеження на базі 12-ї бригади армійської авіації на Львівщині. Лише після цих заходів вони зможуть повернутися у свої військові колективи та рідні домівки.

Нагадаємо, тернополянин Юрій Кульпа впродовж року виконував миротворчу місію в Демократичній Республіці Конго. Працював в складі 18-го окремого вертолітного загону помічником командира зі зв’язків із засобами масової інформації.

18 окремий вертолітний загін виконував завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго з грудня 2012 року. Від початку ротації, з жовтня 2020 року, миротворці виконали 3200 польотів, перевезли 12 000 пасажирів та 430 тонн вантажу. За час ротації здійснили 25 екстрених медичних евакуацій.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська