Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернопільський викладач став призером чемпіонату України з жиму лежачи

З 3 по 6 квітня у м.Хмельницький відбувся чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп.

У ваговій категорії до 105 кг серед ветеранів посів доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ Віктор Шандригось посів 2 місце, також цей результат дозволив збірній команді Тернопільської області вибороти 3 місце в командній першості серед ветеранів.

А з 6 по 9 квітня там же відбувся чемпіонат України з екіпірувального жиму лежачи серед усіх вікових груп.

У ваговій категорії до 105 кг серед ветеранів посів Віктор Іванович переміг, а також виборов 3 місце в абсолютній першості серед ветеранів.

Цей результат дозволив збірній команда Тернопільської області (в неповному складі, 1 чоловік) посісти також 3 місце серед ветеранів.

Віктор Шандригось – доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, майстер спорту України з вільної боротьби, КМСУ з пауерліфтингу. Він і досі активно виступає на змаганнях та здобуває заслужені нагороди! Віктор Іванович неодноразовий призер чемпіонатів та кубку України з класичного жиму лежачи та жиму лежачи серед ветеранів. Член збірної команди України з пауерліфтингу серед ветеранів. Кращий результат показаний на змаганнях в жимі лежачи складає 190 кг.