Тернопільським поціновувачам мистецтва відкрили вернісаж “Традиції та сучасність”

“Традиції та сучасність” – тема цьогорічного вернісажу, який відкрився 5 жовтня у виставковій залі Тернопільського обласного художнього музею.
На виставці представлені кращі зразки усіх видів народного декоративного мистецтва, які побутують на Тернопільщині. Автори творчих робіт – члени Тернопільського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
З словами вдячності до організаторів імпрези звернулася директор Департаменту культури та туризму Тернопільської облдержадміністрації Світлана Байталюк.
«Ваш доробок, базований на кращих здобутках вітчизняних традицій, буде завжди сучасним, адже бере свій початок від витоків української культури й заторкує найпотаємніші струни душі наших сучасників», – сказала у вітальному Світлана Байталюк.
Також вона вручила подяку голові обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Уляні Джигринюк, побажавши їй та її колегам завжди перебувати у творчому пошуку.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська