Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернополян запрошують на виставку картин художниці з Луганщини

Картини Олени Колєснік знаходяться в музеях та приватних колекціях.

Художниця народилася в 1998 році в селі Закотне Луганської області. Закінчила коледж Національного фармацевтичного університету в Харкові та державний заклад «Луганський державний медичний університет» в м. Рубіжне, Україна. Має ступінь Магістра Фармації.

Свою мистецьку діяльність розпочала на початку 2022 року виставкою переможців «IV Міжнародного мистецького фестивалю МАЛЮЙ.ЮА» в Музей-майстерні І.П. Кавалерідзе, м. Київ, Україна. За півтора року більше 20 різноформатних виставок в Україні та закордоном : Німеччина, Польща, Латвія, Азербайджан, Словенія, Італія,  участь в міжнародному пленері в м. Гданськ, Польща, одна з переможців в AMERICAN ART AWARDS 2022,  організаторка, кураторка та учасниця першої всеукраїнської виставки акварелей в м. Тернопіль в Тернопільському обласному художньому музеї, що висвітлювала соціально-культурне питання: особисті кордони та розвиток впізнаваності акварельного мистецтва в Україні.

9 листопада о 13:00 год. у секторі мистецтв Тернопільської обласної бібліотеки для молоді відбудеться відкриття виставки Олени Колєснік «Природа/Місто». На виставці художниця представить 59 своїх акварелей.

Модератор зустрічі – завідувачка сектору мистецтв Ірина Ярославівна Береза-Майовецька.


Мітки: , ,

Джерело | Перший онлайн

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська