Тернополянка розповіла про повернення з круїзного лайнера і профілактику коронавірусу

“Після 44-з годин очікування і дороги я нарешті потрапила додому з Пуерто Ріко. Це були найважчі дві доби в моєму житті”, – повідомила на своїй сторінці у фейсбуку тернополянка Діана Гоголь.

Почалось все з того, що її корабель (вона працює на круїзному лайнері) не отримав дозволу припаркуватись в порт.

Перший раз ми почули про це в 5.30 ранку. На борту на той час залишалось окрім 800 працівників (30 з який мали їхати додому) і 2300 гостей ( які теж мали повератись додому того ж дня. І найголовні те, що у зв’язку з останнім рішенням Трампа з того ж дня всі американську круїзні компанії призупиняють круїзити з гостями і залишаються з працівниками на 30 днів в морі.. Емоції на той момент – страх, паніка, сльози. Всі сидимо і чекаємо. Через дві години капітан оголошує, що ми все таки заходимо в порт. Далі нас чекала іміграційна служба і дорога до аеропорту. Тут все пройшло добре. Приїхали в аеропорт, чекаємо на посадку і тільки чуємо відмінили рейс номер…, відчуття «слава Богу не наш». Поки чекала, пішла в жіночу кімнату, кожна друга жінка, яка виходила звідти руки не мила, і це я зараз не лише про вірус говорю, а й про звичайну гігієну“, – ділиться враженнями Діана в своєму пості. – Прийшов час заходити на посадку. Я чекаю коли мені поміняють температуру, але я спокійно заходжу в літак, і нічого не відбувається, температури ніхто не міряє. Що в аеропорту, що в літаку лише 4 частина людей в масках, включаючи мене звісно. Далі переліт до Нью Йорку. Прилетіла, чекаю щоб мені поміняли температуру, але того не відбувається. І це в США оголосили надзвичайних стан. Аеропорт практично пустий. А більша половина людей, які там були без масок. Очікування 6 годин. Заходжу в свій літак, знов мені ніхто нічого не міряє. 9 годин перельоту в Стамбул. Виходжу з аеропорта – знов та сама історія, ніхто температури не міряв, і коли заходила на посадку в Київ теж, і навіть по прильоті в Київ ніхто мені температури не поміряв. При тому, коли я дивилось засідання РНБО он-лайн, наші міністри сказали, що у всіх, хто прилітає в Україну мірятимуть температуру і з будь-якими симптоматичним застуди ізолюватимуть на два тижні“.

Отримавши такий мандрівний досвід Діана Гололь наголошує: “Люди, будь-ласка, подбайте про свою безпеку і безпеку оточуючих. Тому, що цього ніхто не робитиме за нас. Останні 44-ри години мене в цьому переконали”.

Фото з інтернету.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська