Тернополянка розповіла як карантин змінив її життя

Ми продовжуємо публікувати історії тернополян про те, як вони проводять час на карантині й від чого їм довелося відмовитися через поширення коронавірусу.

Якби не загроза заразитися COVID-19 в понеділок та четвер я би пішла у басейн, а у вівторок були б сумівські дружинницькі сходини, а у середу – на спільноту і побігати, у четвер – на засідання ораторського клубу «Красномовець» перед басейном, а в п’ятницю – оооо, я би пакувала наплічник для мандрів. Натомість, мій потенційно малообіцяючий тиждень карантину став чудовим і неймовірним часом для себе: звісно, куди ж без «миття віком» – генеральне прибирання у шафах, на антресолях, – поділилася роздумами з редакцією тернополянка Леся Голик.

А так, витягла своє укулеле і вивчила парочку мелодій. Відкрила в собі вміння прочищати труби унітазу. Дочитала кілька книжок. Провалялась всі вихідні під каміном. Навчилась монтувати відосики. Провела віртуальні сходини-конкурс серед своїх малих сумівців та записала майстер-клас «ковбойського танцю» для них же. Ще мала чудову онлайн-зустріч християнської спільноти, час на молитви, спілкування телефоном, кілька пізньо-нічних прогулянок районом і багато-багато часу на телефонні розмови. Словом, для такого шаленого екстраверта, як я, карантин виявився неймовірною знахідкою та відкриттям…”, – додала сумівка з Тернополя.

Попередні публікації на цю тему за посиланнями:

https://oblast-te.com.ua/chym-zhyteli-ternopilshhyny-zajmayutsya-pid-chas-karantynu-foto/

https://oblast-te.com.ua/na-dalnomu-plyazhi-v-ternopoli-lyudno-navit-pid-chas-karantynu/


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська