тернополяни можуть долучитися до акції смілива гривня

Тернополяни можуть долучитися до акції “Смілива гривня”

Національний банк України запустив благодійну акцію «Смілива гривня». Протягом наступних трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналом 10, 50 копійок і 1, 2, 5 і 10 гривень. Після цього зібрану суму перерахують на потреби Збройних Сил України. Про це повідомила пресслужба НБУ.
“Значна кількість розмінних монет, зокрема номіналом 10 коп. (28,5% від загальної кількості монет в обігу) та 50 коп. (9,3% від загальної кількості) часто не використовується громадянами для готівкових розрахунків та лежить у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника”, – кажуть в НБУ.
Пункти прийому монет працюватимуть з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року у відділеннях банків – «Ощадбанк» і «ПУМБ». До акції можуть долучитися всі охочі, зокрема тернополяни й мешканці області. Знайти відділення банку можна на сайті благодійної акції “Смілива гривня”

Мітки: , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська