Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернополяни Володимир Сендзюк та Дмитро Скакун здобули «золото» і «срібло» на чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту

Вдало виступили спортсмени відділення гирьового спорту КУТОР «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту» на чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту (двоборство, довгий цикл, ривок, естафета 30 хв. жим), який відбувся у місті Дубно (Рівненська область). Участь у змаганнях брали понад сто представників із 15 регіонів України, і збірна Тернопільської області, у складі якої, разом зі збаразькими гирьовиками, виступали і тернополяни, посіла друге друге загальнокомандне місце.

Щодо здобутків в особистому заліку, то в змаганнях серед юніорів, чия вага не перевищує 74 кг, чемпіоном став Сендзюк Володимир. В категорії до 80 кг друге місце зайняв Скакун Дмитро. За крок від п’єдесталу опинилися ще троє вихованців школи: Кульчицький Сергій в категорії до 74 кг став четвертим, Козак Максим в категорії понад 95 кг був п’ятим, а Пилипович Володимир в номінації серед юнаків виборов четверте місце.

Готував спортсменів до змагань тренер-викладач, заслужений тренер України з гирьового спорту Зіновій Кульчицький, – повідомив заступник директора школи Анатолій Яцина. Додамо, що перше загальнокомандне місце посіла команда Рівненської області, а на третьому місці були гирьовики Львівщини!