Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернополяни вибороли «золото» і «срібло» на чемпіонаті України з універсального бою

В Умані завершився чемпіонат України з універсального бою серед юнаків 10-11 та 12-13 років з відбором до чемпіонату Світу.

Для участі у турнірі на Черкащину приїхало понад двісті спортсменів із 15-ти регіонів України. Учасниками змагань і двоє юних борців з Тернопілля – Дмитро Патиковський (молодший) та Ілля Мисенко – вихованці тренерів Дмитра Патиковського, Івана Лозинського та Володимира Ізанського. «Наші «ведмежата», який виступали у віковій групі 10-11 років, досягли суттєвих результатів», – повідомляють наставники. Отож, Дмитро Патиковський (учень ТЗШ № 7) у ваговій категорії понад 45 кг посів перше місце, а Ілля Мисенко (ТЗШ №4) у ваговій категорії 31 кг став другим, – повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА. Відтак, на рахунку хлопців “золото” і “срібло” чемпіонату України і звання чемпіона та віцечемпіона.

Ці змагання стали відбірковими на чемпіонат Світу з універсального бою, який у квітні має відбутися у місті Хельсінкі (Фінляндія).