Тернополянин Дмитро Підручний виграв гонку переслідування на чемпіонаті Німеччини з літнього біатлону в Арбері

Перемогою тернопільського біатлоніста Дмитра Підручного у персьюті завершився останній день чемпіонату Німеччини з літнього біатлону. Відбувався турнір у німецькому Арбері. Уже другий рік поспіль участь у цих змаганнях бере чоловіча збірна України. Для підопічних Юрая Санітри ці старти є важливим етапом передсезонної підготовки, – наголошує на своєму сайті Федерація біатлону України.
В заключний день чемпіонату проходять гонки переслідування. Цьогоріч переможцем персьюту став український біатлоніст Дмитро Підручний. Ось як описують гонку фахівці Федерації біатлону України: «Боротьба у чоловіків обіцяла бути насиченою з самого старту, адже перша шістка учасників пішла в гонку в інтервалі 13-ти секунд! У їх числі були і двоє українців, які напередодні в спринті відстрілялися без штрафу. До першого вогневого рубежу, до якого спортсменам довелося подолати два кола дистанції, щільна група лідерів зросла до дюжини чоловік. Але в умовах досить відчутного поривчастого вітру було ясно, що стрільба розіб’є цю дружну компанію. У підсумку на вирішальний четвертий вогневий рубіж майже синхронно прийшли четверо: Макс Бархевітц, який став напередодні другим, п’ятий номер спринту Дмитро Підручний та Йоханнес Кюн і Маттіас Дорфер, що прорвалися вперед з другого десятка. Переслідувачі були не так далеко, але для їх шансів на перемогу потрібні були промахи цієї четвірки.
Першим почав стріляти Бархевітц, але поки він встиг зробити три постріли, «кулеметник» Підручний закрив усі мішені і помчав за перемогою! На дистанції німці були трохи швидше Діми, що не дивно: якщо українці приїхали в Арбер на фоні тренувальних навантажень, то господарі чемпіонату підходили до нього більш цілеспрямовано, націлюючись на відбір до збірних команд Німеччини. І все ж запасу нашого капітана вистачило! Більш швидкі Бархевітц і Кюн на останній стрільбі заробили по колу штрафу, а Дорфер, який чисто відстрілявся, зумів лише трохи скоротити відставання на дистанції, але не наздогнати українця! На фініші між Підручним та його найближчим переслідувачем був добрий десяток секунд. Ще трохи пізніше фінішував Йоханнес Кюн, який став третім».
Персьют. Чоловіки
1. Дмитро Підручний (0+1+0+0) 30:39,1
2. Маттіас Дорфер (1+1+0+0) +10,5
3. Йоханнес Кюн (0+1+1+1) +15,3
7. Артем Прима (1+0+1+0) +36,1
16. Богдан Цимбал (0+1+0+2) +2:11,0
18. Артем Тищенко (0+1+1+0) +2:21,9
35. Тарас Лесюк (1+1+2+3) +5:47,8
54. Антон Дудченко (1+1+0+5) +14:02,8
На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська