Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Тернополянин Назар Чеверда став бронзовим призером Всеукраїнських змагань ВФСТ «Колос» з боксу

Бронзову нагороду виборов тернопільський спортсмен Назар Чеверда на відкритих Всеукраїнських змаганнях ГО «ВФСТ «Колос» з боксу серед юнаків 2004-2005 років народження. Захід відбувався під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць» і був присвячений 70-річчю фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Проходив турнір в смт Ворохта Івано-Франківської області на базі «Україна-Колос». Учасниками цьогорічних змагань стали 14 команд з 13 областей України: Львівської, Хмельницької, Чернівецької, Волинської, Івано-Франківської, Полтавської, Чернігівської, Житомирської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Черкаської областей України, а також команди ФСТ «Динамо» (Львів), МОН України (Луцьк) та ФСТ «Україна». Загалом змагалось понад сто спортсменів. На урочистому відкритті турніру учасників привітали заступник голови ГО «ВФСТ «Колос» Михайло Вінтоняк та головний тренер збірної команди України з боксу серед юніорів Віктор Петров.

Тернополянин Назар Чеверда виступав у ваговій категорії понад 80 кг. Як повідомив тренер спортсмена Анатолій Фірман, хлопець провів на турнірі три поєдинки. Два з них завершилися перемогою, однак поразка у півфінальній зустрічі принесла юнакові третє місце і, відповідно, бронзову медаль.

До речі, Назар Чеверда займається боксом лише сім місяців, і турнір у Ворохті для нього – лише другі змагання у кар’єрі. Дебютним для спорстмена став виступ на Відкритому турнірі з боксу на призи заслуженого тренера України Анатолія Чумакова, що в березні проходив у Хмельницькому. Тоді боксер теж посів третє місце.

Назар Чеверда представляє боксерський клуб «Шкіряна рукавичка» і є учнем Тернопільської ОДЮСШ з літніх видів спорту. Тренується юний боксер під керівництвом Руслана Фірмана та Анатолія Фірмана.