Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

Топ найцікавіших міст Тернопільщини

За відгуками досвідчених туристів, одним з наймальовничіших та найбільш затишних міст Західної України є Тернопіль. В його чепурні затишні вулички неможливо не закохатися. Тернопіль вражає туристів своїм мальовничим історичним центром, цікавою історичною архітектурою та можливістю відпочити весело та недорого. 

Чи справді Тернопіль таке “файне місто” як про нього розповідають?

Кожного року подорожі та активний відпочинок стають все популярнішими. Все більше людей замість комп’ютерних ігор, телевізору чи азартних розваг в онлайн казино надають перевагу відпочинку на природі, відвідуванню історичних місць чи культурних пам’яток. Згідно з даними туристичного опитувальника Tripadvisor одним з найцікавіших куточків нашої країни є Тернопіль.  

 

Більшість туристичних атракцій Тернополя зосереджені в центральній частині міста. Це робить Тернопіль дуже компактним та зручним у туристичному плані, адже встигнути оглянути його основні пам’ятки та цікаві місця можна за день. А якщо врахувати, що центр міста знаходиться в декількох хвилинах пішки від залізничного вокзалу, висновок напрошується лише один: гайда всі в Тернопіль!

 

Що стосується цікавих туристичних місць, то їх у місті та за його межами є більш, ніж достатньо. Туристам, які приїхали подивитися на Тернопіль, варто відвідати наступні місця:

 

  • Старий Тернопільський замок, який є символом міста. Зовні споруда має не надо привабливий вигляд, проте, у мерії стверджують, що так і повинно бути, адже, стіни цього замку насичені історичними подіями, реставрувати які категорично заборонено.

  • Центральне озеро, яке стало улюбленим місцем відпочинку не лише місцевих мешканців, але й численних туристів. Будучи в Тернополі, варто не просто прогулятися набереною, але й проплисти пароплавом, який регулярно курсує по озеру.

  • Парк ім Т.Г.Шевченка. Поруч з озером розташований центральний парк міста. Влітку він подарує незабутню прохолоду та розслабляючу атмосферу, а взимку мальовничі зимові краєвиди та безліч зимових розваг.

  • Церква Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Історична та церковна пам’ятка кінця XVIII століття яка побудована у стилі Бароко. 

  • Воздвиженська церква — це найстаріша святиня міста. Її було збудовано у 1570 році.

Крім цього, заслуговують уваги театральна площа, бульвар Шевченка, острів закоханих, гідропарк “Топільче”, пляж “Циганка”, на якому розташовані екстрим-парк та “сухий” фонтан, та інші місця.

 

Які туристичні атракції є в Тернопільській області?

Як і саме місто, область також багата різноманітними мальовничими місцями на будь-який смак. Туристичні путівники рекомендують подорожуючим відвідати наступні атракції в області:

  • Збаразький замок, який довгий час був резиденцією литовських князів та польських шляхтичів;

  • Бучач — мальовниче та затишне містечко, яке входить у десятку найкрасивіших міст України;

  • Домініканський костел в Чорткові, який був побудований у стилі неоготики на початку ХХ століття;

  • Свято-успенська Почаївська Лавра, яка є справжньою меккою для паломників зі всього світу;

  • Заліщики — мальовничий острів, який захоплює своїми панорамними краєвидами.

А ще в області знаходиться одна з найстаріших пивоварень України – “Бровар” в Микулинцях, Джуринський водоспад, Кришталева печера, Зарваницький духовний центр та інші атракції.

 


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська