Трамп заявив, що прагне досягнення мирної угоди між Росією та Україною

Президент США Дональд Трамп заявив, що залишається відданим прагненню мирної угоди між Росією та Україною, попри зростаючу невизначеність щодо перспектив особистих переговорів між Президентом України Володимиром Зеленським і очільником Кремля Володимиром Путіним.

Про це лідер Сполучених Штатів заявив в інтерв’ю CBS News.

Зазначається, що Трамп схарактеризував свою позицію як реалістичну та оптимістичну.

Він відмітив, що уважно стежить за тим, як поводяться обидва лідери щодо переговорів.

“Я спостерігаю за цим, я бачу це, і я розмовляю про це з президентом Путіним та Президентом Зеленським. Щось станеться, але вони ще не готові. Але щось станеться. Ми це зробимо”, – зазначив Трамп.

На тлі того, як Росія продовжує завдавати ударів по Україні, Трамп заявив, що незадоволений цією бійнею, але продовжуватиме домагатися укладення мирної угоди.

“Я думаю, що ми все владнаємо… Чесно кажучи, я думав, що російська ситуація буде однією з найпростіших серед тих, які я зупинив, але, здається, вона є дещо складнішою, ніж деякі інші”, – зауважив він.

Трамп пояснив, що його підхід до багатьох дипломатичних переговорів, хай то з Росією та Україною чи іншими ворогуючими країнами, полягає в тому, щоб зібрати ключових лідерів в одній кімнаті та попросити їх укласти угоду в режимі реального часу.

Такий підхід, за його словами, вимагає терпіння, навіть коли потрібне швидке вирішення, але він вважає, що це окупилося в інших мирних угодах цього року, повідомляє CBS News.


Мітки: , , , ,

Джерело | Укрінформ

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська