Три десятки одиниць спецтехніки залучено до очищення доріг Тернополя від снігу

Близько 30-ти одиниць снігоприбиральної техніки було залучено цієї ночі до очищення магістральних доріг Тернополя.

«Ввечері 19 січня у Тернополі зберігалася морозна погода і випадав мокрий сніг. До ранку нічний дрібний сніг посилився, тож цієї ночі було збільшено кількість спецтехніки, залученої до роботи на вулично-дорожній мережі міста», – розповіли в міській раді.

Зокрема, близько 30-ти одиниць снігоприбиральної техніки розчищали та посипали протиожеледними сумішами дороги і тротуари у ніч на 20 січня.

За механізоване очищення магістральних доріг, тротуарів та територій біля зупинок громадського транспорту у Центрі міста, на масивах «Східний» і «Сонячний»,  в районах Старого Парку, Канади, Нового Світу та у районі «Промисловому» відповідальне ТзОВ «Авакс-Проф» (цієї ночі було задіяно 13 одиниць техніки, використано 62 м3 протиожеледної суміші та 8 м3 солі).

Роботи із зимового утримання вулично-дорожньої мережі на масиві «Дружба» виконувала ТМШРБ «Міськшляхрембуд» (працювало 8 одиниць спецтехніки, висипано 24 м3 протиожеледної суміші);

Механізоване прогортання і посипання об’їзних шляхів, а також проїжджих частин і пішохідних зон у  Березовиці, Кутківцях та Пронятині здійснювала спецтехніка ТзОВ «Техно-Буд-Центр» (задіяно 7 машин, висипано 42 м3 протиожеледної суміші).


Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська