Три громади Тернопільщини домовилися про співпрацю

Очільники Бережанської, Нараївської та Саранчуківської територіальних громад Тернопільщини Ростислав Бортник, Євген Здебський та Володимир Петровський підписали меморандум про співпрацю.

«Наші громади мають низку спільних інтересів в економічній, соціальній та культурній сферах, пов’язані транспортною та дорожньою інфраструктурою, спільними традиціями, тому співпраця на взаємовигідних умовах є основою стабільного розвитку та має величезний потенціал для зростання. Однак цей потенціал може бути використаним найбільш продуктивно лише за умови тісної взаємодії, встановлення режиму партнерства та добросусідства між нашими громадами», – кажуть підписанти.

Документ визначає шляхи співпраці в багатьох напрямках, зокрема в частині налагодження процесу взаємодії щодо покращення інвестиційного клімату, залучення інвестицій на території, покращення умов для підприємницької діяльності, організації самозайнятості населення, підтримки кооперативного руху та сприяння формуванню у жителів громад-учасників меморандуму підприємницьких ініціатив; організації залучення інвестиційних ресурсів за рахунок грантових можливостей для вирішення спільних для громад проблем.

Особлива увага приділятиметься налагодженню процесу взаємодії та співфінансування спільних проєктів у сфері туризму, налагодження індустрії туризму, розвитку рекреаційних можливостей території та підвищення туристичної привабливості громад-учасників меморандуму.


Джерело | Бережанська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська