Триває будівництво Північно-східної ділянки обходу Тернополя

Розвантаження вулиць обласного центру від транзитного транспорту, покращення екологічної ситуації в місті та підвищення безпеки руху транспорту – ось перелік головних «плюсів» від будівництва І черги об’їзної автомобільної дороги міста Тернопіль (північно-східної ділянки). Нагадаємо, йдеться про нову дорогу І технічної категорії з 4 смугами руху та транспортну розв’язку у різних рівнях, котрі з’єднають автошляхи М-19 і М-12.
Аби розпочати будівництво, Служба автомобільних доріг у Тернопільській області разом з Тернопільською ОДА викуповує земельні ділянки громадян на території Байковецької ОТГ. Сьогодні, 4 вересня відбулася робоча зустріч за участі представників Служби автомобільних доріг, Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ОДА і Державної казначейської служби України, під час якої узгодили механізми передачі коштів для викупу землі з врахуванням передбачених Постановою Кабінету Міністрів України №758 від 26.08.2020р. змін в законодавство.


Джерело | Служба автомобільних доріг у Тернопільській області

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська