Триває обласний конкурс малюнка на спортивну тематику до Дня Святого Миколая

На Тернопільщині до 14 грудня триває обласний дитячий конкурс малюнка на спортивну тематику до Дня Святого Миколая.
Головною метою цих творчих мистецьких змагань є привернення уваги молодого покоління до занять руховою активністю, аби через малюнок діти висловлювали своє ставлення до здорового способу життя, бачення себе в спорті.
Учасники поділені на дві вікових категорії: до 8 років та віком від 9 до 14 років. На сьогодні надійшло уже 38 фотографій малюнків, присвячених темі спорту.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі необхідно:
📌роботу надіслати за електронною адресою: tr_sport@ukr.net або через месенджер на Фейсбук-сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

https://www.facebook.com/sport.dlia.vsih/
📌надсилати потрібно фото конкурсного малюнка, зроблене у форматі JPEG;
📌назва роботи повинна мати такий вигляд: ім’я, прізвище конкурсанта, дата народження, контактний телефон, місце проживання (вулиця, населений пункт, район), контактна інформація офіційних представників. (Наприклад: Руслан Бойко, 08.11.2010 рік народження, тел. 098-115-11-22, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Бережанський район).
Переможці та призери обласного дитячого конкурсу малюнка на спортивну тему до Дня Святого Миколая будуть нагороджені медалями, сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
+8
Світлана Гуменна, Галина Воляник та ще 6
9 поширень
Подобається

Коментувати
Поширити

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська