Триває осіннє обстеження доріг Тернопільщини

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Тернопільщини продовжують проводити осіннє обстеження доріг. Перевіряють стан автомобільних доріг і залізничних переїздів.

Зокрема, особливу увагу вони звертають на стан покриття проїзної частини (ямковість, осідання, колійність), узбіч, тротуарів; наявність та стан дорожньої розмітки; забезпечення видимості під час руху транспортних засобів та усіх учасників дорожнього руху; стан функціонування зовнішнього освітлення.

Окрім того, зважають і на аварійно-небезпечні ділянки дороги та місця концентрації ДТП, належне утримання смуги відведення для стоянок і місць тимчасового відстою транспортних засобів на автомобільних дорогах державного значення.

Перевіряють також й готовність підрядних організацій до утримання доріг у зимовий період (технічний стан снігоприбиральної техніки, навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів, піщано-соляної суміші, тимчасових снігозатримувальних пристроїв і комплектів дорожніх знаків) та до введення тимчасових обмежень або припинення руху на дорогах під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій унаслідок різкого погіршення погодних умов.

Усі недоліки в утриманні доріг поліцейські фіксують в актах огляду для подальшого вжиття заходів і відповідного реагування.

 

 

о.р.


Джерело | Патрульна поліція Тернопільщини

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська