Тимчасовий пункт вакцинації запрацював на території храму Пресвятої Трійці (УГКЦ)

У селищі Микулинці сьогодні, 25-го листопада, на території храму Пресвятої Трійці (УГКЦ) запрацював тимчасовий пункт вакцинації. За ініціативи пароха церкви о.Євгена Влоха, мобільна бригада медиків, що проводить щеплення, розташувалася у катехитичному будинку.

“Щоб ви могли захистити себе і своїх рідних – не бійтеся вакцинуватися. У Святому Письмі є момент у Книзі Сираха 38 глава, де Господь каже: “Я сотворив лікаря, будете шанувати його між собою ”. Ми священники заохочуємо завжди людей сповідатися і причащатися, але також, коли настає такий важкий момент, то ми просимо не боятися. Не бійтеся вакцинуватися, щоб ви могли захистити себе ”, – каже о. Євген.

Для громадян доступні усі 4 види вакцин : AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer та Moderna. За першу годину роботи мобільна бригада встигла провакцинувати понад 20 людей.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська