У 2022 році уся дорога Т-20-10 у Підволочиську буде якісною та комфортною

Капремонт дороги Т-20-10 у Підволочиську: замінюємо непридатні ґрунти на бутовий камінь
🚧 У жовтні 2021 року на замовлення Служби автомобільних доріг розпочато капітальний ремонт дороги Т-20-10 у межах селища Підволочиськ. Згідно з проєктом, буде відремонтовано 5,1 км до перетину з трасою М-30 Стрий – Ізварине.
🔸 Як відбуваються роботи?
Ділянка у Підволочиську пролягає у межах щільної міської забудови. Запланований капітальний ремонт включає 5 ключових аспектів:
1️⃣ ремонт штучних споруд у складі дороги;
2️⃣ перевлаштування комунікацій під дорогою;
3️⃣ розширення проїзної частини до передбачених державними будівельними нормами габаритів;
4️⃣ влаштування нового конструктиву дороги;
5️⃣ створення інфраструктури: тротуарів, освітлення, огородження тощо.
З огляду на складність ремонту, об’єкт є перехідним на 2022 рік. Аби зимовий період для місцевого населення не був дискомфортним, цьогоріч буде відновлено перший відрізок 2 км на вулиці Тернопільській, де під дорогою немає комунікації та штучних споруд.
🚜 Втім, комплекс робіт на перших 2 км теж масштабний: задля розширення дороги до нормативних 8 метрів, підрядна організація Техно-Буд-Центр облаштовує нову основу. Подекуди її глибина сягає 1,5 метрів. Також дорожники монтують та бетонують водостічні колектори на ділянці.
Пріоритетом у роботі є якість, на об’єкті здійснюється незалежний технагляд. Роботи проводяться лише за допустимих Державними будівельними нормами погодних умов.
🚗 Служба автомобільних доріг у Тернопільській області просить вибачення в усіх учасників дорожнього руху та пішоходів за тимчасові незручності. Вже у 2022 році уся дорога Т-20-10 у Підволочиську буде якісною та комфортною.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська