У Бережанах один пацієнт одужав від COVID-19

У Бережанській райдержадміністрації повідомили, що на вечір 25 квітня у районі немає нових випадків на COVID-19, натомість один із двох підтверджених пацієнтів уже одужав. 

Районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, інформує про організацію заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території району та кількість зафіксованих випадків хворих на коронавірус в Бережанському районі.

Від початку епідемії коронавірусу COVID-19 в Бережанському районі:

– підтверджено 2 випадки захворюваності на коронавірус;

– 1 хворий одужав;

– 15 підозр спростовано.

Станом на 16.00 год. 25 квітня 2020 року нових підтверджених випадків захворюваності на COVID-19 в районі не має.

1 відібраний матеріал на COVID-19 перебуває на дослідженні.

ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ жителям міста Бережан та району за дотримання умов карантину, що дає можливість запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

РАЙОННИЙ ШТАБ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО УСІХ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЖАНЩИНИ і надалі бути особисто свідомо-відповідальними за дотриманням правил поведінки під час коронавірусної інфекції. Не наражати себе і рідних на небезпеку, без зайвої потреби не виходити з дому та не контактувати з великою кількістю людей.


Мітки: , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська