У Борщівській ОТГ створять Центр надання соціальних послуг

Рішенням Комітету з відбору мікропроектних пропозицій при Мінсоцполітики було затверджено 10 найвище оцінених мікропроектних пропозицій об’єднаних територіальних громад, які фінансуватимуться за рахунок коштів гранту JSDF TF0A 8367 в загальній сумі 140 тис. доларів США, в межах проекту «Надання соціальних послуг в громаді». До переліку згаданих громад увійшла і Борщівська міська ОТГ.

Відповідно до мікропроектної заявки, у громаді буде створена комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», до складу якої увійдуть три відділи, а саме:  відділ соціальної допомоги вдома, відділ соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, і відділення соціальної реабілітації та раннього втручання дітей з інвалідністю та молоді.  Кошти будуть використані на ремонт приміщення, створення відповідних умов (закупівля реабілітаційного обладнання) та на надання якісних послуг у відділенні соціальної реабілітації та раннього втручання дітей з інвалідністю та молоді, яке розміщуватиметься у ДНЗ «Дзвіночок» у м. Борщеві.

Відтак підписано угоду між Борщівською міською радою та державною організацією “Український Фонд Соціальних Інвестицій”.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська