У Чорткові облаштовують новий продовольчий ринок

На новому комунальному ринку, що по вул. Гончара, невдовзі почнеться облаштування нового продовольчого ринку.

“Де всі охочі зможуть продавати свою городину чи консервацію, при цьому не сплачуючи ні копійки орендної плати за місце”, – інформує пресслужба Чортківської міської ради.

Рішення про надання дозволу на облаштування відповідних умов для організації роботи продуктового ринку надали сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

500 квадратних метрів території закладуть бруківкою, встановлять столи (до 50 метрів), накриття від опадів тощо.

Міський голова Чорткова Володимир Шматько пояснив це рішення тим, що таким чином команда міської ради робить свій внесок у підтримку людей, котрі самотужки вирощують городину чи виготовляють консервацію та хочуть її продати за прийнятними цінами.

Адже ціни на продукти через повномасштабне вторгнення московитів до України зростають чи не щодня, а за оцінками експертів на українців чекатимуть складні часи у плані забезпечення продовольством.

Зауважимо, що продавати свою продукцію на новому продовольчому ринку зможуть усі охочі абсолютно безкоштовно незалежно від місця фактичного проживання.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська