У Чорткові призначено чергового антикризового менеджера

У Чортківській лікарні триває чистка кадрів – призначено чергового молодого антикризового менеджера.

«Після призначення Ростислава Шульського в.о. головного лікаря Чортківської лікарні в установі тривають кадрові зміни. 28-річного лікаря-кардіолога Ігоря Чайчука представили в якості завідувача поліклінічного відділення», – повідомили у пресслжубі міської ради Чорткова.

Перед новопризначеним завідувачем поліклінічного відділення вже стоїть ряд завдань – як стратегічних, так і локальних.

«Слід раз і назавжди забути про використання старих паперових карточок, натомість запровадимо електронний реєстр пацієнтів. Потрапити на прийом до лікаря можна буде лише за направленням сімейного лікаря. Також запровадимо контроль відвідування для медичних працівників, вхід у поліклініку по електронних картках тощо», – зазначив на представленні міський голова Володимир Шматько.

У мерії кажуть, що зараз дуже важливо швидко навчитись працювати по-новому, опанувати програми, які вимагає Національна служба здоров’я України, почати правильно вносити у базу надані людям послуги, і розпочати боротьбу за пацієнтів: «Люди повинні обирати послуги нашої лікарні та наших лікарів, а не їхати до Заліщик чи Тернополя. Суть медичної реформи проста – чим більше пацієнтів обслуговує лікарня, тим більше НСЗУ перераховує коштів – від цього залежать заробітні плати, придбання сучасного обладнання, ремонти і т.д.».

«Чрез цю ситуацію скорочення працівників неминуче, вже готується наказ про звільнення 96 людей. Кількість працівників завелика відносно кількості пацієнтів, котрі користуються послугами нашої лікарні. Ситуація зміниться лише тоді, коли лікарі навчаться електронно реєструвати абсолютно кожну без виключення послугу, надану пацієнтам, і коли послугами нашої лікарні користуватиметься більше людей», – зазначив Володимир Шматько.

Також міський голова розповів, що з метою оптимізації використання коштів ендокринологічне та неврологічне відділення перенесуть із смт Заводське у приміщення поліклінічного відділення у Чорткові. Оплата комунальних послуг будівлі на Заводському обходиться бюджету громади у 1 млн 200 тис. грн в рік, тож значно доречніше перемістити їх у напівпорожнє приміщення поліклініки та зекономити кошти.

Окрім того, до поліклініки переїде і відділ переливання крові із приміщення по вул. Ст.Бандери, 50. Будівлю виставлять на продаж на відкритому аукціоні «ProZorro», а всі отримані кошти направлять на придбання лабораторних аналізаторів, ендоскопічного обладнання, УЗД-апарату і т.д.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська