У Чорткові ринок із центру переїде на нове місце

Будівництво нового критого ринку вже на завершенні, – повідомила у фейсбуку Чортківська міська рада.

Незабаром речовий ринок, що знаходиться у самісінькому центрі Чорткова, в його історичній частині впродовж кількох десятиліть, переїде на нове місце. У районному центрі завершують будівництво нового комунального критого ринку на 100 торгових місць по вул. Гончара, 21, що на території колишнього КП «Чортківський ККП».

Усі торгові місця збудовані, захищені від дощу та вітру, до кожного підведене електропостачання. На часі – вимощення бруківки між рядами, завершення будівництва каналізації, встановлення сміттєвих урн, а також проведення благоустрою навколо ринку. Будівництво планують завершити вже у травні цього року.

Новий ринок будує «Енергосервісна компанія «Адамсон», яка стала переможцем відкритого тендеру. Вартість спорудження – 8 млн 599 тис грн, з яких левова частка – 7 млн 697 тис Чортків отримав з Державного фонду регіонального розвитку. Іншу частину – 902 тис грн дофінансують із бюджету міста.

Фото з посту ЧМР у фейсбуку.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська