У Чорткові зросли тарифи на вивіз сміття

Виконавчий комітет Чортківської міської ради затвердив нові тарифи на послуги збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів комунальним підприємством «Чортківський ККП».

Діятиме він з 1 вересня 2021 року.

«Вартість вивезення 1 м3 твердих побутових відходів вартуватиме 176,94 грн., – повідомляє пресслужба мерії. – Тобто для тих, хто має індивідуальні контейнери об’ємом 0,12 м3, вивезення сміття коштуватиме: якщо вивозитимуть 1 раз у тиждень – 92,02 грн за місяць; якщо вивозитимуть 1 раз у 2 тижні – 46 грн за місяць».

За умови відсутності індивідуальних контейнерів для збору ТПВ тариф становитиме: для приватного сектора – 37,01 грн в місяць за 1 людину; для багатоповерхових будинків – 29,93 грн в місяць за 1 людину.

Попередній тариф був встановлений ще у вересні 2019 році.

У мерії кажуть, що старий тариф вже давно був нерентабельний.

Чиновники пояснюють це тим, що змінився розмір мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму, зросла вартість паливно-мастильних матеріалів, а також шин та запчастин.

Також у «старий» тариф не було включено вивезення великогабаритного сміття (будівельного чи городнього), за котре люди повинні сплачувати окремо.

«Лише за місяць підприємство вивозить понад 90 вантажних машин сміття, за котре ніхто не платить», – заявляють в Чортківській міській раді.


Джерело | Чортківська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська