У ЦНАПі Тернополя відтепер доступна послуга виплати грошової компенсації за «Пакунок малюка»

У Центрі надання адміністративних послуг в м. Тернополі відтепер також доступна послуга «Видача грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»».

Виплата здійснюється лише на спеціальну картку «Пакунок малюка», відкриту у ПриватБанку.

За ці кошти батьки можуть придбати дитячі товари в крамницях, супермаркетах або інтернет-магазинах, що включені до відповідного переліку, переглянути який можна на сайті Міністерства соціальної політики за посиланням.

Для отримання грошової компенсації необхідно звернутися із заявою в ЦНАП у м. Тернополі (вул. Князя Острозького, 6), а також надати:

реквізити рахунку для виплат (рахунок «Приватбанк» зі спеціальним режимом використання для виплат «пакунок малюка»);

оригінал + копію свідоцтва про народження дитини;

довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка»;

оригінали + копії про присвоєння ідентифікаційного номера та копії паспорта батьків.

Нагадаємо, кожна сімʼя, у якої народилася дитина, має право на отримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка». Допо­мо­гу мож­на от­ри­ма­ти впро­довж 30-ти днів піс­ля на­род­ження ди­ти­ни. У разі неотримання такої допомоги з незалежних від батьків причин, вони можуть звернутися за грошовою компенсацією вартості натуральної допомоги «Пакунок малюка». Для тих батьків, хто від­дає пе­ре­ва­гу гро­шо­вій ком­пенса­ції, вже з 1 липня 2021 року виплата такої компенсації проводитиметься за бажанням батьків замість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Грошова компенсація призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська