Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У громаді на Тернопільщині відроджують радіоспорт

Команда гуртка спортивної радіопеленгації (керівник гуртка Микола Куций) взяла участь у Чемпіонаті України з радіоспорту (дорослі, юніори), спортивна радіопеленгація, середні дистанції, III – IV ранг. Змагання відбувалися у лісовому масиві Бережанської міської територіальної громади Тернопільської області.

“Відроджуємо радіоспорт Козівщини!
Вихованці Тарас Гурняк та Віталій Мартинишин змагалися в дисципліні Спринт та дисципліні Класична дистанція 3,5 МГц.
Ці змагання стали складним випробуванням для наших дітей та водночас були захоплюючими та цікавими.
Нехай участь в Чемпіонаті стане відправною точкою для нових великих звершень і досягнень, хорошим стимулом і мотиватором до перемог!”, – повідомляють на сторінці Козівського будинку дитячої та юнацької творчості “Юність”.
ДОВІДКА:

Радіоспорт –  ряд дисциплін з технічною складовою. Тобто до цього виду спорту входять різні змагання, пов’язані з поняттям «радіо», бездротовою передачею повідомлень, та використанням апаратури, яка приймає і передає ці повідомлення. Вся «радіочастина» в цьому виді поєднана з фізичними вправами. У радіоспорті існують такі дисципліни, як швидкісна радіотелеграфія, радіопеленгація (раніше називалося «полювання на «лисиць»), радіобагатоборство, радіотриборство, радіозв’язок на коротких хвилях і радіозв’язок на ультракоротких хвилях.

Радіоспорт визнаний в Україні на державному рівні, і є неолімпійською дисципліною. Він не представлений на найбільших турнірах чотириріччя – Всесвітніх іграх чи Олімпіаді. Розвитком цьому виду спорту на нашій території займається Ліга радіоаматорів України.


Джерело | Козівська селищна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська