Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У Гримайлівські громаді провели толоку спільно з учнями з числа ВПО

До весняної толоки у Гримайлівській громаді 2 квітня долучилися внутрішньопереміщені здобувачі освіти Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища, котрі в даний час перебувають на території Гримайлівської громади та працівники закладу. Озброївшись необхідним інвентарем, наставники та учні із задоволенням приводили в належний стан ділянку парку.
Толоки стають не просто прибиранням, а й уроком екологічної свідомості. Люди на власному досвіді розуміють цінність чистоти та бережного ставлення до природи.
Багато людей приїхали після перебування в бомбосховищах розбитих міст, і таке поєднання спільної праці дає відчуття єдності з місцевими жителями та громадою. До того ж, це нагода хоча б на деякий час відволіктися від новин про війну.
“Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до корисної справи!
Ми – разом! Спільними зусиллями обов’язково переможемо.
Також закликаємо мешканців нашої громади долучитися до прибирань, щоб наш дім був чистим та затишним. Кожен може проявити ініціативу і привести до ладу не тільки своє подвір’я, але і прилеглу територію біля будинку”,- написали на сторінці Гримайлівської громади в соцмережі.

Мітки: , ,

Джерело | Гримайлівська селищна об'єднана територіальна громада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська