У Кременці відновили роботу спортивних шкіл

У місті дозволили відновити роботу двох спортивних шкіл. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кременецької міської ради надала дозвіл на відновлення роботи Кременецької ДЮСШ імені Андрія Пушкара. Також  відновить функціонування дитяча футбольна школа раннього розвитку дітей «FOOTBALL STARS» СК «ДЕМОС». Тут мають можливість займатися наймолодші діти – від 3 до 7 років. Наразі діє три групи, у яких вже займаються 30 діток, набирають четверту групу. Цікаво, що разом з хлопчиками займаються й троє дівчаток, найменшій з яких ще немає й трьох років. У перспективі створення старшої групи, яку відвідуватимуть діти до 12 років.

Працюватимуть заклади за умови дотриманні вимог постанов Головного державного санітарного лікаря.

Як кажуть засновники школи раннього розвитку дітей «FOOTBALL STARS» Роман та Олексій Клаки, не обов’язково усі вихованці майбутні футболісти. Це розвиваючі заняття з азами футболу, які будуть корисними для будь-якої дитини.

Та своїм прикладом чоловіки доводять, що навіть починаючи займатися у маленькому місті, можна створити кар’єру у спорті. Про свого брата Олексія розповів Роман: «Мій брат – професійний футболіст, вихованець Кременецької ДЮСШ. У 2012 році він переїхав до Києва та завершував навчання у РФУФК при ФК «Динамо-Київ».  Упродовж 2012-2015 років Олексій виступав у донецькому «Металурзі» за команду дублерів, у складі якої провів 8 матчів і відзначився 2 голами. А також виступав і в складі «Металурга», згодом підписав контракт з чернівецькою «Буковиною», далі – з польським клубом «Легіоновія». Сьогодні Олексій  гравець іспанського ФК «Бергантіньос».


Джерело | Тернопільська обласна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська