У Києві обговорили стратегію створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року

4 червня у Києві відбулася Регіональна зустріч керівників департаментів культури та інформаційної політики обласних адміністрацій зі всієї країни на тему «Безбар’єрність як суспільна норма».

До події доєдналися представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Офісу Президента України, UNICEF Україна, а також експерти з міжнародних, всеукраїнських громадських організацій та бізнес-спільнот.

Під час зустрічі презентували дослідження актуальної суспільної думки щодо політики безбар’єрності в Україні та обговорили Комунікаційну стратегію для підтримки реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.

Окрім того, учасники розглянули пріоритетність безбар’єрності як політики в контексті викликів сьогодення та змогли на практиці застосувати нові методики й інструменти. Спільно з експертами громадських організацій, керівники департаментів культури самостійно написали новину відповідно до Комунікаційної стратегії, оцінили доступність простору згідно з вимогами «Гайду безбар’єрних подій» та склали план безбар’єрного заходу для органів місцевого самоврядування.


Мітки:

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська