У Лановецькій ОТГ вдруге стартувала акція «Впливай на бюджет своєї громади»

Збір пропозицій до бюджету громади на 2021 рік триватиме до 1 вересня.  Свої думки щодо бюджету громади  можна подавати через спеціально встановлені скриньки, які розміщені у Ланівцях та усіх селах громади.

Також пропозиції можна подати онлайн за посиланням: https://forms.gle/hkwoVdCkXDsFqRMT9

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, ремонт закладів бюджетної сфери, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб торкались вони повноважень місцевої влади та були коректно і конкретно сформульовані.

Всі пропозиції будуть розглянуті, результати будуть опубліковані на сайті Лановецької ОТГ до 1 грудня 2020 року.

Нагадаємо, у 2019 році в рамках акції “Впливай на бюджет своєї громади” зібрано 569 пропозицій. З них 333 було включено при формуванні бюджету на 2020 рік. Прикро, що запровадження карантинних заходів вплинули не лише на побут мешканців, а й на виконання бюджету, а тому дещо призупинили реалізацію запланованого. Однак, незважаючи на це, поступово пропозиції мешканців стають реальністю. Зокрема, здійснено реконструкцію сходів біля набережної міського ставу, розпочато благоустрій територій навколо міського ставу — за підтримки програми DOBRE відкрито молодіжний майданчик “Твій безмежний простір” з інклюзивними елементами, спортивний майданчик. Також на стадії підписання договору знаходиться процедура щодо закупівлі щебеню для поточних ремонтів доріг місцевого значення на території громади.

 


Джерело | Тернопільська обласна рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська