Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У лікарні на Тернопільщині надаватимуть реабілітаційні послуги

Кременецька опорна лікарня стала ще одним медичним закладом в області, яка почала надавати реабілітаційні послуги. 

“КНП “Кременецька опорна лікарня” з радістю повідомляє, що з квітня 2024 року у нашій лікарні розпочало роботу нове відділення реабілітації. Це важлива подія для нашого медичного закладу та пацієнтів. Завдяки новому відділенню ми можемо розширити спектр послуг та підвищити рівень доступної медичної допомоги за напрямом реабілітації. Відділення реабілітації чекає пацієнтів, які потребують професійної допомоги у відновленні після травм, операцій та інших проблем. Наші кваліфіковані спеціалісти з реабілітації створять індивідуальні програми відновлення для кожного пацієнта, спрямовані на покращення фізичного стану та психологічного благополуччя. Матимемо за честь допомогти нашим захисникам та захисницям! Ми розуміємо, що служба в ЗСУ може ставити перед Вами різні випробування, і ми готові надати Вам необхідну підтримку та допомогу у Вашому відновленні”, – повідомили у лікарні. 

У відділенні реабілітації працює також психолог, який спеціалізується на роботі із військовими.

“Запрошуємо всіх, хто потребує підтримки у відновленні здоров’я, відвідати нас за адресою м. Кременець, вул. Горбача, 1. Наша команда готова надати Вам найкращу допомогу. Звертайтеся до нас за додатковою інформацією за телефоном 067 364 25 87 (реєстратура). Години роботи: з понеділка по п’ятницю, з 08:00 до 15:42”, – відзначили медики. 

 


Мітки:

Джерело | Тернополяни

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська