У Львові зареєстрували першого хворого на коронавірус

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів у своєму каналі в Телеграм, що у місті зареєстрували першого хворога на коронавірус.

«Маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус у Львові (мешканець Львова, 1950 р.н. 13 березня повернувся з Німеччини). Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні. Хворий здав аналізи приватному діагностичному центру після чого матеріали були відправлені до Києва. Результат позитивний. Хворого госпіталізують в інфекційній лікарні. Поліція вивчає всі контакти пацієнта», – написав Садовий.

Як повідомляли сьогодні зранку в ЛОДА, за пізній вечір учора та за ніч в області додалося ще вісім пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію. Зараз на госпіталізації у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 30 осіб. На самоізоляції – 6 осіб. У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. Стан усіх хворих стабільний, пише Погляд.


Мітки: , , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська