У магазині на Тернопільщині виявили потенційно небезпечну іграшку-трансформера

У одному із магазинів міста Теребовля спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області виявили іграшку, яка не відповідає вимогам.

«Відповідно до протоколу випробувань дитяча іграшка «Трансформер» не відповідаєдержавному стандарту України «Безпечність іграшок. Частина 1. Механічні та фізичні властивості»: відсутня інформація про виробника іграшки та її імпортера; виявлено задирки, поріз стрічки складає 60% (при нормі не більше 50% її довжини)», – кжуть в Держпродспоживслужбі.

Невідповідність показників іграшки, виготовленої в 2020 році у Китаї, вимогам нормативних документів, що визначають вимоги щодо безпечності цієї продукції згідно сценарного плану становить низький рівень загрози.

Окрім цього, дитяча іграшка «Трансформер» не відповідає встановленим вимогам технічного регламенту безпечності іграшок, оскільки на ній відсутнє найменування, зареєстроване комерційне найменування, контактна поштова адреса виробника та імпортера.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська