У містечку на Тернопільщині кращі учні отримали медалі

Надвечір п’ятниці на площі Героїв Євромайдану у Чорткові відбулося прощання із школою – випускний бал для учнів 11 класів міста, де кращих із кращих нагородили медалями.

А саме, за сумлінне навчання та високі здобутки золотими медалями нагородили:
– Христину Білу, Аліну Величко, Анну Грабовецьку, Марію Грабовецьку, Софію Мельничук, Марію Мирончук, Соломію Петрів, Юрія Сорокопуда та Олега Харюка ізЧортківської гімназії імені М. Шашкевича.
– Олега Кутрика із Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
А також Тетяну Боцян (Чортківська СШІ №3), Камілу Ланюш (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №5), Діану Нагірну (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6) і Вікторію Волинець (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7).

Срібні медалі отримали:
– Катерина Лемішко (Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича)
– Олег Махно (Чортківська СШІ №3)
– Тетяна Малуна (Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7)

Одна з кращих учениць міста Каміла Ланюш зазначила: “Не можу не погодитися із словами видатної Ліни Костенко: “І кожен фініш – це, по суті, старт”. Сьогодні ми стоїмо на порозі нового і захоплюючого виру – дорослого і самостійного життя. Хочу побажати усім нам мужності та стійкості на шляху до здійснення мрій. Через карантин наші останні місяці навчання були напруженими та важкими, але ми це зробили і з гордістю завершили цей етап нашого життя”.

Випускний вечір традиційно завершився виконанням ніжного та граційного вальсу.

Як повідомляла “обласТь”, НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ 11 УЧАСНИКІВ ЗНО НАБРАЛИ ПО МАКСИМАЛЬНИХ 200 БАЛІВ (ВІДЕО)


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська