У містечку на Тернопільщині залишили без розгляду звернення підприємців про дозвіл роботи на ринку

22 квітня 2020 року відбулося засідання оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідеміологічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Бережанської міської територіальної громади.

Звернення приватних підприємців м. Бережани щодо дозволу на торгівлю на ринку Бережанського РайСТ залишили без розгляду.

Це пояснюють так: “Питання про звернення приватних підприємців м. Бережани щодо дозволу на торгівлю залишено без розгляду, враховуючи положення статті 32 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», статей 30, 40-41 ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»; постанову КМУ від 11 березня 2020 року №211; постанову Головного державного санітарного лікаря України від 16 квітня 2020 року №10 про заборону функціонування роздрібних ринків у всіх регіонах України; результати наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 квітня 2020 року”, – повідомила Бережанська міська рада у фейсбуці.

Посилання на протокол засідання оперативного штабу з організації профілактичних та протиепідеміологічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Бережанської міської територіальної громади: http://berezhanymrada.gov.ua/…/%D…/PROTOKOL_4_22.04.2020.pdf.

Фото з посту в соцмережі.


Мітки: , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська