У навчальних закладах області з 12 березня введуть карантин, який триватиме до 3 квітня (документ)

Про це зазначили під час регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, яке відбулося 11 березня. Такі міри прийняті згідно урядових рішень, яких необхідно дотримуватись через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

За словами голови облдержадміністрації Ігоря Сопеля, Кабінетом Міністрів України також вирішено ввести обмеження на проведення масових та спортивних заходів.

«Обмеження діятимуть на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Проте, це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе лише з дозволу міжнародних організацій та без глядачів», – наголосив очільник області.

фото Ганни Зварич

фото Ганни Зварич

Натомість у Тернополі навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі, йдеться на офіційній сторінці міської ради у фейсбуку.


Мітки: ,

Джерело | Тернопільська обласна державна адміністрація

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська