Start up бізнес школа Тернопіль Замовлення реклами тернопільська область

У навчальних закладах Тернополя проведуть ремонтні роботи

Сьогодні, 2 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради, на якому прийняли рішення про спрямування коштів на різного роду ремонтні роботи у навчальних закладах міста.

Зокрема, йдеться про використання коштів бюджету розвитку для реконструкції, капітального ремонту та придбання основних засобів у закладах загальної середньої освіти Тернополя.

«Так, спрямовано кошти у сумі  572 600 грн для виконання ремонтних робіт у: ТНВК ШПЛ №2  на придбання основних засобів; ТЗОШ І-ІІІ ступенів №23 ТМР на капітальний ремонт будівлі – усунення аварійної ситуації електромережі; ТЗОШ І-ІІІ ступенів №24 ТМР – на реконструкцію тиру із облаштуванням споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття,  на умовах співфінансування», – розповідають в мерії Тернополя.

Варто зазначити, що минулого місяця  виконком ТМР також виділив понад 3,6 млн грн для реконструкції та ремонтів у школах та садочках Тернополя.


Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська