У парку “Топільче” ліквідували стихійну торгівлю

У Тернополі працівниками управління муніципальної інспекції щоденно вживаються заходи із припинення несанкціонованої торгівлі на вулицях міста та притягування правопорушників до адміністративної відповідальності. Про це йдеться на сайті Тернопільської міської ради. 

Реагуючи на звернення тернополян, у неділю, 1 березня, інспекторами відділу контролю за правопорушеннями управління муніципальної інспекції проведено спільне відпрацювання з працівниками Тернопільського міського відділу поліції в Тернопільській області щодо недопущення несанкціонованої торгівлі та захаращення тротуарів і пішохідної доріжки в гідропарку «Топільче», за результатами якого більше 100 осіб- порушників переміщено на один із тернопільських ринків.

фото із сайту ТМР

Звертаємо увагу тернополян, що на ринках міста Тернополя є достатньо місць для здійснення торговельної діяльності, а розміщення торговельного обладнання та експозиції на тротуарах і проїжджій частині дороги чи газонах є порушенням Правил благоустрою, що карається штрафними санкціями у розмірі від 340 грн до 1360 грн.


Мітки: , ,

Джерело | Тернопільська міська рада

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська