У райцентрі на Тернопільщині дозволили роботу ринків та атракціонів

Роботу ринку та дитячих атракціонів у Ланівцях дозволено за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Лановецькій районній державній адміністрації на якому проаналізовано стан епідемічної ситуації в районі, спричиненої коронавірусною хворобою СОVID-19.

За словами лікаря-епідеміолога Марії Борейко, станом на 3 липня 2020 року у Лановецькому районі на коронавірус COVID-19 захворіло 99 осіб, активних хворих 63, видужало, 36.

З 26 червня по 2 липня протестовано 140 чол, з них позитивних 13. Показник тестування (охоплення тестуваням мешканців Лановеччини) становить 483.6 на 100 тис населення при нормі не меншке 24 на 100 тис. населення. В цілому по Тернопільській області показник охоплення тестами населення становить 40,96 на 100 тис. Відсоток виявлення – 9,29% ( Тернопільська обл. – 4,96%, норматив<11%). Динаміка: – 56,6%.

Враховуючи зазначене комісія вирішила:

Територіальним органам центральних органів виконавчої влади, підприємствам, організаціям району, структурним підрозділам райдержадміністрації, виконавчим комітетам міської та сільських рад:

– забезпечити виконання вимог постанов Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 „Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV- 2 ” (із змінами) та від 25 червня 2020 р. № 522 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392”;

– рекомендувати керівникам закладів громадського харчування, закладів розважальної діяльності обмежити час роботи до 22 години, забезпечити виконання вимог постанови головного Державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 32 „Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19”.

– дозволити роботу ринку та дитячих атракціонів з дотриманням протиепідемічних заходів.

3. Виконавчому комітету Лановецької міської ради вжити відповідних заходів щодо усунення стихійної вуличної торгівлі в м. Ланівці.

4. Лановецькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області (Міняйло Олександр) спільно з Лановецьким відділенням поліції Кременецького відділу поліції ГУНП у Тернопільській області (Міжнов Вадим) спільно з органами місцевого самоврядування продовжити проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.


Мітки: , , , , , , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська