У райцентрі на Тернопільщині кілька годин не буде водопостачання

24 квітня 2020 року з 13.00 до 16.00 у Борщеві буде тимчасово припинено постачання води, в зв’язку з продовженням проведення робіт з підключення додаткового джерела водопостачання до водонасосної станції вулиці Верхратського.

Про це повідомили на сторінці Борщівської міськради у фейсбуці.

Жителів просять зробити необхідний запас води та перепрошують за тимчасові незручності.

Вчені доводять, що кліматичні зміни і стрімке підвищення температури є вірогідністю того, що до 2050 року площа посушливої та дуже посушливої зони може зрости на 20-30%.

Нещодавно з проблемою нестачі води стикнулось і місцеве підприємство. На Великодні свята каптажі питної води не могли наповнитись належним чином. Як ми повідомляли раніше, передумовою такої ситуації, крім природних факторів, стали і наслідки незбалансованого забору води споживачами для власних потреб та посилений забір води для проведення протиепідемічних заходів (поливу вулиць, проведення дезінфекції об`єктів).

Задля попередження в майбутньому таких непередбачуваних ситуацій, пов’язаних із нестачею питної води, працівники ДП «Техніка» проводять технологічні заходи з підключення додаткового джерела водопостачання на ВНС по вул. Верхратського, що забезпечить належне наповнення резервуарів води та безперебійне функціонування міського водопостачання.

Фото з посту в соцмережі.


Мітки: , ,

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська