У селі Біла Тернопільського району добудовують дитячий садок

Донедавна діти з села Біла Тернопільського району змушені були відвідувати дитсадки в обласному центрі. Та вже цьогоріч у вересні, новозбудований садок планують здати в експлуатацію. Завершують роботи в рамках президентської програми. «Велике будівництво». Він розрахований на 120 вихованців.

Будівництво дитячого садка оглянув голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час робочої поїздки 29 квітня. Очільник області відзначив швидкі темпи будівельних робіт. Вони розпочалися в грудні 2019 року й за відносно короткий період часу зараз височіє двоповерхова будівля, яку вже накривають дахом.

«Об’єкт будують швидко та якісно. Такий успішний результат свідчить про те, що забудовник ТОВ «Тернопільбуд» виконав свою роботу якісно. Крім того, об’єднана територіальна громада, не чекаючи на кошти ДФРР, на умовах співфінансування першою виділила гроші з місцевого бюджету, що стало поштовхом розпочати будову». — зазначив Володимир Труш.

Вже зроблено фундаменти, стіни. Вмонтовуються вікна, проводяться електромонтажні роботи, інженерія, внутрішня штукатурка та стяжки.  У травні проводитиметься утеплення фасадів.

На будівництво вказаного дитсадка торік Державний фонд регіонального розвитку виділив  8 млн грн, а об’єднана територіальна громада — 2 млн  грн.

 


Джерело | Тернопільська обласна державна адміністрація

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська