У школах Тернопільщини працюватимуть фахівці з безпеки

На Тернопільщині стартував проєкт “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”. Сьогодні, 20 жовтня, керівники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, Головного управління Національної поліції, Департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА та представники Великобірківської територіальної громади підписали Меморандум про співпрацю та партнерство. Метою меморандуму є створення безпечного освітнього середовища у регіоні, шляхом проведення проєкту “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”.
В наш час, в реаліях повномасштабного спротиву російській агресії, безпекова складова навчального процесу є питанням номер один. Адекватною реакцією на виклики сьогодення є посилення безпеки дітей в освітньому середовищі шляхом покращення комунікації та партнерства рятувальників, поліції, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування. Саме таку модель співпраці передбачає проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі», який стартував на Тернопільщині.
Передбачається, що спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі будуть знаходитись в закладах середньої загальної освіти та працюватимуть над впровадження передового досвіду та інноваційних технік в організації безпеки учасників освітнього процесу, підвищенням рівня захищеності дітей, протидії вчиненню правопорушень дітьми та стосовно них, створенням безпечної інфраструктури на прилеглій до шкіл території та іншим.
Проєкт втілюється МВС, Національною поліцією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, спільно з МОН, Мінсоц, Мінрегіон, освітнім омбудсменом разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Асоціацією міст України, Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад та громадами.

Джерело | обласТь

Тернопіль Теребовля Бучач Заліщики Борщів Чо р тків Г у сятин Підв о ло- чиськ Ланівці Збараж Шумськ К ременець К озова Бережани Підгайці Зборів Монасти- риська